Vážení rodiče, přátelé školy,
rádi bychom Vám oznámili, že na naší škole bude v příštích třech letech probíhat mezinárodní projekt v rámci programu Erasmus+ (dříve Comenius). Naše škola společně s dalšími evropskými školami již po třetí získala grant z Evropské unie, který budeme moci využít na mezinárodní setkávání a další aktivity, které našim žákům umožní nahlédnout do různých koutů Evropy a poznat jejich kulturu. Projekt by měl také žáky motivovat k aktivnímu studiu cizích jazyků.

Projektu "Learning Without Limits" (Učení bez hranic) se naše škola zúčastní spolu s dalšími šesti zeměmi Evropské unie – Velká Británie, Polsko, Švédsko, Španělsko, Bulharsko, Lotyšsko.

Projekt se zaměří na tyto tři hlavní oblasti:

Aktivity v rámci projektu:

Za vyučující AJ Mgr. Lenka Štěpánová