Centrum volného času

Centrum volného času nabízí různé kroužky, které vedou pracovníci školy nebo externí pracovníci a které probíhají v odpoledních hodinách v prostorách školy. Nabídka je velmi široká. Kroužky se otevírají podle zájmu dětí. .

Mezi externí vedoucí kroužků se mohou zapojit i rodiče našich žáků nebo přátelé školy. Vítáme nápady na kroužky, které u nás na škole zatím nenabízíme a o které by byl zájem ze strany žáků. Kroužky, které jsou již na naší škole zavedené, přednostně vedou stálí zaměstnanci školy.

Nabídka kroužků na daný školní rok bývá upřesněna během měsíce září. Kroužky začínají od 1. října (sraz u skříněk v šatnách) a končí obvykle v polovině června.

Aktuální nabídka kroužků je rozeslána všem žákům a rodičům přes Edookit.

Přihláška do Centra volného času je rozeslána přes Edookit. Rodiče přihlášku vyplní a odešlou ji vedoucí kroužků Veronice Plíškové opět Edookitem nebo na níže uvedený služební mail.

V kroužcích omezených kapacitou učebny nebo učebních pomůcek mají přednost starší žáci.

Základní škola si vyhrazuje právo provoz kroužku přerušit či omezit na základě aktuálně platných protiepidemických nařízení.

V případě dotazů kontaktujte vedoucí CVČ Mgr. Veroniku Plíškovou.

Kontakt: veronika.pliskova@zsmasarova.cz, tel: 733 687 255