Mezinárodní zkoušky YLE 2009 / 2010

Mezinárodní jazyková zkouška z anglického jazyka

Dne 14.6.2010 se v prostorách naší školy uskutečnilo testování jazykových schopností a dovedností žáků 5.ročníku.

Během celého dopoledne skládali ti nejnadanější žáci mezinárodní zkoušku v kategorii English Young Learners Movers pod záštitou British Council. Britská rada dle dosažených výsledků poskytne žákům mezinárodně uznávaný certifikát, který zhodnotí jejich jazykovou vybavenost a úroveň klíčových kompetencí v oblasti Reading, Writing, Speaking a Listening. Jak v této nelehké zkoušce žáci obstáli, se dozvíme během července.

A kteří žáci měli odvahu zkoušku podstoupit?

Brožková Hana - 5.A
Dobrovolná Michaela - 5.A
Homolková Květoslava - 5.B
Fridrich Arnošt - 5.B
Kališ Libor - 5.A
Kunčák Václav - 5.B
Pirochta David - 5.A
Šepeláková Kateřina - 5.A
Tichá Kateřina - 5.A
Urban Michal - 5.A
Vyhnalíková Kristýna - 5.A
Zehnal Tomáš - 5.A

Všem žákům gratulujeme za absolvování všech částí zkoušky a držíme palce k co nejlepšímu výsledku!

Vladimíra Kroupová za vyučující AJ

Předání certifikátů

Dne 15.10 2010 byly slavnostně předány našim žákům 6. ročníků v divadelním sále certifikáty mezinárodní jazykové zkoušky YLE z anglického jazyka. Vybraní žáci se k této zkoušce přihlásili v 5- tých třídách, a po roční přípravě pod vedením pí. učitelky V. Kroupové úspěšně tuto zkoušku zvládli. Blahopřejeme!