Mezinárodní zkoušky YLE 2012/2013

Slavnostní předání certifikátů z mezinárodní jazykové zkoušky

Ve čtvrtek 27. června 2013 se v divadelním sále uskutečnil slavnostní akt při příležitosti předávání certifikátů za mezinárodní jazykovou zkoušku YLE – MOVERS žákům 5. ročníků.

Movers na ZŠ Masarova již počtvrté

28. květen 2013 byl velmi významný pro 15 žáků pátých ročníků. Tento den skládali svoji první mezinárodní zkoušku z angličtiny YLE (Young Learners English) v kategorii Movers. První část zkoušky obsahovala poslechové testy, druhá část zkoušky prověřila jejich jazykové znalosti a dovednosti v oblasti čtení a psaní.

4. ročník mezinárodní zkoušky YLE v kategorii Movers

Na začátku školního roku 2012/2013 byla žákům 5. ročníků nabídnuta příprava k mezinárodní zkoušce z angličtiny. 16 žáků z 5.A a 5.B našlo odvahu pustit se do náročné přípravy v kroužku, který bude pravidelně probíhat každou středu od 13 do 14 hodin v učebně anglického jazyka.