Erasmus+, školní rok 2016/2017

21.06.2017 ::: Erasmus+ Anglie

Naše škola měla opět možnost vycestovat do zahraničí v rámci evropského programu Erasmus+, do kterého je zapojena v rámci projektu Learning Without Limits. Ve dnech od 9. do 13. června 2017 měli někteří členové našeho učitelského sboru možnost navštívit partnerskou školu Valley View Community School v anglickém Leedsu.

03.05.2017 ::: Partnerské země z projektu Erasmus+ na Masarce

Naše škola poslední březnový týden hostila skupinu zahraničních žáků a jejich učitelů, kteří k nám zavítali na poslední setkání v rámci tříletého projektu Learning without Limits. Jednotlivé země přicestovaly do Česka v pondělí a ubytovaly se v krásném hotelu v Praze.

20.10.2016 ::: Erasmus+ Španělsko

Díky evropskému programu Erasmus+, do kterého je naše škola zapojena v rámci projektu "Learning Without Limits", jsme v týdnu od 3. do 7. října 2016 navštívili poslední partnerskou školu.