Majlontská školní liga v miniházené

Celý letošní školní rok 2011/2012 byl na sportovním poli ve znamení Majlontské školní ligy v miniházené. Z naší školy se do ní zapojily 3 týmy: Zlatí tygři (3. tř.), Černí tygři (4. tř.), Bílí tygři (5. tř.).

Svoje dovednosti a kondici si chlapci prověřili v pěti turnajích během roku. Nejvíce bodů získali Zlatí tygři, kteří v celkovém bodování vybojovali 2.místo. Černí tygři získali 4. místo a Bílí tygři se umístili na 6. místě. Z důvodu neúčasti na některých turnajích jim unikly důležité body.

Ve finále však zabodovali právě Martin Slavíček a Honza Vybíhal z 5.tříd a získali diplomy za zvláštní disciplíny.

Majlontská  školní  liga v miniházené
Zlatí tygři se svými stříbrnými medajlemi.

Majlontská  školní  liga v miniházené
Černí tygři na místě bramborovém.

Majlontská  školní  liga v miniházené
Bílí tygři však humor neztráceli.

Velká gratulace nejen k úspěchu, ale i k vytrvalosti.

Eva Proklešková, TV 1. st.