Veřejná prezentace Školního parlamentu "Masařky"

V polovině května 2012 se u nás na ZŠ Masarova konala Veřejná prezentace Školního parlamentu. Na tuto zajímavou akci byli pozváni zástupci, z řad pedagogů i žáků, základních škol z Brna, FOD Klokánek a radnice městské části Brno – Líšeň.

Prezentace, kterou připravili členové školního parlamentu, měla za úkol seznámit účastníky s funkcí a aktivitami školního parlamentu.

Zástupci parlamentu prezentovali jednotlivé akce, které uspořádali za letošní školní rok. Po ukončení prezentace následovala téměř hodinová diskuze a po ní prohlídka školy vedená „parlamenťáky“. Strávili jsme společně příjemné , a věřím, že i podnětné dopoledne.

Veřejná prezentace Školního parlamentu, květen 2012 Veřejná prezentace Školního parlamentu, květen 2012

Hana Pollaková, Lenka Spáčilová, Kateřina Aulehlová
(koordinátorky Školního parlamentu)