Centrum volného času - kroužek deskových her

Každou středu se po obědě scházíme a vybíráme si, co budeme hrát. Někdy vytvoříme týmy, jindy hrajeme každý sám za sebe. A co hrajeme? Deskové, neboli stolní hry jako: Ubongo, Dostihy a sázky, Trans America, Osadníci z Katanu, Střelené kachny, Carcassonne a mnoho dalších.

Centrum volného času - kroužek deskových her Centrum volného času - kroužek deskových her Centrum volného času - kroužek deskových her

Při hrách se sejdeme se svými kamarády, užijeme si legraci, ale také se učíme vzájemně komunikovat a spolupracovat. Trénujeme svou pozornost, pohotovost a logické myšlení. Moc nás to baví.

Terka, Domča, Kristýnka, Pavel, Lukáš, Ivča, Martin, Eliška, Šimon, Adam, Ondra, Sam, Dominik a p. uč. Renata M.