Úspěšní mladí sportovci ZŠ Masarova

V uplynulých měsících se konalo několik sportovních soutěží, v kterých bodovali žáci a žákyně ZŠ Masarova.

Plavecko - běžeckého poháru v Brně na Kraví hoře se zúčastnili žáci 4. a 5. tříd. Soutěžili v běhu na 300 m a v plavání 50 m volný styl.

Naši školu reprezentovali tito žáci:
4. místo: Hana Křížová z 5.B
7. místo: Patrik Hájek z 5.C
9. místo: Julie Kučerová ze 4.A

I když na nejvyšší stupínky nedosáhli, určitě se v obrovské konkurenci neztratili. Odměnou jim byla bohatá tombola na všechna startovní čísla, účastnický odznak, občerstvení od sponzora.

Vítězství a zlatou medaili si však odnesla Květuška Homolková ze 7.B, která soutěžila v kategorii handicapovaných (viz foto).

Květuška je zkušená závodnice v plavání, zúčastnila se také mnoha Mezinárodních závodů v plavání.

20.12.2011 vyhrála závod O pohár Svrateckého údolí, kde plavaly děti brněnských škol společně s handicapovanými.

K dosaženým výsledkům všem závodníkům blahopřejeme a Květušce přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Květuška Homolková, závod O pohár Svrateckého údolí 20.12.2011 Květuška Homolková, závod O pohár Svrateckého údolí 20.12.2011
Květuška Homolková se zlatou medailí v Běžecko – plaveckém poháru 2011.

Eva Proklešková, TV 1. st