Volby do školního parlamentu 8. - 9.9.2011

Volby do parlamentu máme za sebou. Proběhly ve dvou dnech – ve čtvrtek 8. září a v pátek 9. září 2011.

Naše letošní volby měly co nejvíce simulovat volby opravdové. Při výzdobě nechyběla ani vlajka ani znak.

Děti, které chtěly být zvoleny si nejprve udělaly kampaň ve svých třídách (letos se poprvé lobovalo!) a v den voleb se dostavily do volební místnosti (v tomto případě jídelny) i se svými spolužáky.

Zde už každý předložil volební komisi svůj „občanský průkaz“ (vlastnoručně vyrobený), obdržel řádně označený hlasovací lístek a mohl se odebrat za plentu (v tomto případě dveře), aby lístek označil jménem a příjmením (jinak byl lístek neplatný) svého kandidáta. Poté vyšel ven a vhodil lístek do hlasovací urny. Na vše dohlížela volební komise.

P.S. Nejméně kandidátů z jedné třídy: 2. Nejvíce kandidátů z jedné třídy: 7

Výsledky voleb do školního parlamentu 2011