Konzultační centrum pro žákovské parlamenty

Nabídka

V naší škole ve spolupráci s Centrem pro demokratické učení (CEDU) pracuje Konzultační centrum pro žákovské parlamenty (KCP). Všem školám nabízíme:

A) Praktické zkušenosti škol se zakládáním a vedením žákovských parlamentů (ŽP):

B) Metodické materiály pro práci se ŽP:

C) Rozvoj odborných dovedností a znalostí v tématu:

Aktuální nabídka:

V průběhu školního roku 2013/2014 nabízíme další besedu s koordinátory a připravujeme veřejnou prezentaci činnosti našeho parlamentu.

Kontakty:

Pokud vás cokoliv zaujalo, neváhejte kontaktovat své KCP! Kontaktní osobou za naši školu je Hana Pollaková (hana.pollakova@zsmasarova.cz, tel.: 732 772 861). Kontaktní osobou za CEDU je Tomáš Hazlbauer (tomas.hazlbauer@cedu.cz, tel.: 606 103 113.

Další odkazy:

www.cedu.cz