Školní parlament měl návštěvu

Jak jsme vás informovali, na naší škole pracuje konzultační centrum pro školní parlamenty, které vzešlo z tříletého projektu Model respektujícího žákovského parlamentu. Rádi pomůžeme a poradíme ostatním školám s činností parlamentu.

V úterý 19.3. 2013 navštívili naší školu žáci a paní učitelka z Kunštátu. Podívali na naše zasedání, pomohli nám s přípravou dubnové akce Sbírej vršky od PET lahví, vedli s námi debatu a závěrem je naší žáci provedli po škole.

Návštěva školního parlamentu z Kunštátu, březen 2013 Návštěva školního parlamentu z Kunštátu, březen 2013 Návštěva školního parlamentu z Kunštátu, březen 2013 Návštěva školního parlamentu z Kunštátu, březen 2013 Návštěva školního parlamentu z Kunštátu, březen 2013 Návštěva školního parlamentu z Kunštátu, březen 2013 Návštěva školního parlamentu z Kunštátu, březen 2013 Návštěva školního parlamentu z Kunštátu, březen 2013

H. Pollaková, L. Spáčilová, M. Netušilová