Mezinárodní zkoušky YLE 2011/2012

Výborné výsledky mezinárodní zkoušky YLE

V závěru školního roku 2011/2012 obdrželi žáci 5. ročníků, kteří absolvovali mezinárodní zkoušku z angličtiny certifikáty s konečnými výsledky svých testů. Jejich znalosti byly ohodnoceny pracovníky Univerzity v Cambridge ve třech typech testů.

Zkoušky YLE již potřetí

Stává se tradicí, že jazykově nadaní žáci pátých ročníků mají možnost složit mezinárodní jazykovou zkoušku z anglického jazyka YLE (Young Learners English) v kategorii Movers. V letošním školním roce se na ni v kroužku anglického jazyka připravovalo 14 žáků.

Nabídka přípravy k mezinárodní zkoušce YLE na školní rok 2011 / 2012

I v tomto školním roce se bude 15 žáků pátých ročníků připravovat na vykonání mezinárodní zkoušky YLE v kategorii Movers. Pod vedením paní učitelky Loukotkové budou během celého školního roku rozvíjet své dovednosti v poslechu, čtení, psaní a konverzaci.

Na fotografii si můžete prohlédnout úspěšné žáky, kteří zkoušku vykonali v minulém roce.