Into the Wild with English Guide

V dubnu se konala v brněnské zoologické zahradě přírodovědná soutěž v anglickém jazyce. Soutěž již tradičně připravili studenti z gymnázia na Slovanském náměstí v Brně. Pro soutěžící byla připravena tři stanoviště a stezka po zoologické zahradě s 15 úkoly. Z naší školy se soutěže zúčastnil tříčlenný tým druhostupňáků – Jiří Kraus, Jakub Nábělek a Jáchym Opluštil. V konkurenci 42 základních škol a víceletých gymnázií se jim povedlo získat výborné umístění. Soutěž se dětem moc líbila, úkoly ve formě kvízu prověřily jejich znalosti z přírodopisu i porozumění angličtiny. Děkujeme za reprezentaci naší školy.

Into the Wild with English Guide, duben 2024

Mgr. Alena Puková