4. Dětská vědecká konference

Dva roky uběhly jako voda a my jsme se opět sešli v našem školním divadelním sále, tentokrát již počtvrté, na Dětské vědecké konferenci. Tato akce se stala již pravidelnou přehlídkou zájmů a schopností našich žáků. Letos nás G. Adamová, A. Adamová, J. Opluštil, E. Suchomelová, E. Vančurová, A. Bednář, D. Pěnčíková, R. Hejčík, E. Dom, a T. Staworowská, žáci 1. až 8. ročníku, překvapili svou bezprostředností, vystupováním, znalostmi, hlubokým zájmem o vybraná témata a schopností komunikace i v neplánovaných situacích. Dostali jsme možnost nahlédnout do filmového světa, plného různých triků, do říše exotických domácích mazlíčků i ohrožených zvířat, cestovali jsme vesmírem, poznávali velmi důležité části naší neživé přírody, relaxovali za zvuků klasické hudby našich nejznámějších hudebních géniů a na závěr jsme se loučili pomocí technologie budoucnosti AI. Diváci, z řad žáků různých tříd, spolužáků přednášejících, rodičů, kteří přišli podpořit své děti a odborné poroty, pak kladli dětem všetečné otázky, kterými se ještě více témata rozvíjela. Prezentace sklidily úspěch a velký ohlas a zaslouží si uznání. Všichni přednášející žáci byli za své úsilí, prokázané schopnosti a dovednosti oceněni pochvalnými diplomy s  odměnami. Vážíme si také spolupráce rodičů, kteří svým dětem poskytli cenné rady a podporovali je.

Všem zúčastněným děkujeme a za dva roky se těšíme na další zajímavosti z různých oblastí.

4. Dětská vědecká konference, duben 2024 4. Dětská vědecká konference, duben 2024 4. Dětská vědecká konference, duben 2024 4. Dětská vědecká konference, duben 2024 4. Dětská vědecká konference, duben 2024 4. Dětská vědecká konference, duben 2024 4. Dětská vědecká konference, duben 2024 4. Dětská vědecká konference, duben 2024 4. Dětská vědecká konference, duben 2024 4. Dětská vědecká konference, duben 2024 4. Dětská vědecká konference, duben 2024 4. Dětská vědecká konference, duben 2024 4. Dětská vědecká konference, duben 2024 4. Dětská vědecká konference, duben 2024 4. Dětská vědecká konference, duben 2024

Mgr. Renata Miková

.