Zlatý společenský večer

v letošním roce se se opět uskutečnil společenský večer naší školy v oblíbeném Dělňáku v Líšni, kde se již tradičně scházíme. Pozvánku tento rok zdobil název "Zlatý společenský večer", což také inspirovalo mnohé z účastníků, aby se oblékli do okouzlujících zlatých odstínů nebo využili alespoň ozdobných doplňků v této barvě. I celý večer nás doprovázel program plný zlatého třpytu. Byli jsme svědky krásného vystoupení tanečnic z Cool dance a Street dance, které opět sklidily velké ovace a nadšení. Vrcholem večera se stala tradiční slavnostní polonéza deváťáků, která je každý rok pro žáky i rodiče velkým a silným zážitkem a tak i letos vyloudila na tvářích rodičů úsměvy i slzy dojetí. Aby toho nebylo málo, letošní parta deváťáků navíc překvapila vystoupením na motivy filmu "Hříšný tanec", kterým rozproudili tanec ve všech koutech sálu. Kapela Party Leaders opět nezklamala a dokázala udržet výbornou náladu i plný parket po celý večer. Nechyběla ani štědrá tombola a nezapomenutelné vystoupení našich učitelů. Děkujeme všem pedagogům i sponzorům, kteří přispěli do tomboly, rodičům našich žáků, samotným tanečníkům a v neposlední řadě všem hostům, kteří se podíleli na vytvoření úžasné atmosféry celého večera.

Zlatý společenský večer, březen 2024 Zlatý společenský večer, březen 2024 Zlatý společenský večer, březen 2024 Zlatý společenský večer, březen 2024 Zlatý společenský večer, březen 2024 Zlatý společenský večer, březen 2024

Celý večer

Polonéza