Přípravný kurz

Na přelomu února a března se tradičně konal přípravný kurz pro žáky 9. ročníku na Vyhlídce u Blanska. Zájemci, které v dubnu čekají přijímací zkoušky na střední školu, si během týdne vyzkoušeli spoustu „Cermatových“ testů z češtiny a matematiky.

V tomto školním roce jsme se vzhledem k vysokému počtu přihlášených deváťáků rozhodli uspořádat přípravné kurzy dva, aby měli žáci víc prostoru ke konzultacím.

Cílem kurzu je také trénování efektivního rozvržení práce v omezeném čase. Velice přínosné byly i diskuse mezi spolužáky. Přestože se nejednalo o žádnou soutěž, každý si tu uvědomil, jak si v porovnání s ostatními spolužáky vede a na čem ještě musí do přijímacích zkoušek zapracovat.

Věříme, že budoucím středoškolákům kurz v jejich přípravě pomohl, a přejeme jim hodně štěstí u přijímacích zkoušek.

Přípravný kurz, březen 2024 Přípravný kurz, březen 2024 Přípravný kurz, březen 2024 Přípravný kurz, březen 2024 Přípravný kurz, březen 2024

Mgr. Denisa Dosoudilová, Mgr. Diana Křivanová