Předávání Masaříků

V duchu dlouholeté tradice se v prostorách naší školy opět rozlehla slavnostní atmosféra, když se koncem prvního pololetí odehrálo předávání ocenění s názvem „Masařík“. Titul „Masařík“ děti mohou získat například za nejlepšího čtenáře, pěkné chování, vynikající prospěch, sportovní výkony, velké pokroky v učení, za pomoc spolužákům a za mnohé další. Vyhlášení se neslo v slavnostním duchu. Školní tělocvična se zaplnila přítomností pana ředitele, paní zástupkyně, pedagogického sboru a všech žáků prvního stupně. Program tento rok oživilo i pásmo básní, které přednesli úspěšní žáci a žákyně školního kola recitační soutěže. Všem vyhlášeným „Masaříkům“ gratulujeme.

Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024 Předávání Masaříků, březen 2024

Mgr. Jana Ullmannová, Mgr. Iva Doležalová