Miniházená v „Julcu“

Ve středu jsme se s dětmi ze 3. až 5. tříd opět vydali do nafukovací haly v Juliánově, kde jsme se tentokrát setkali pouze se třemi týmy ZŠ Husova. I naše řady byly oslabené o výborné hráče a hráčky, kteří tráví celý týden na lyžařském kurzu. Proto jsme hru pojali jako intenzívní nácvik herních situací a zdokonalování pohybu po hřišti. V našich týmech bylo pár nováčků, kteří se ale skvěle zapojili a s míčem byli hned kamarádi. I když týmy vzájemně soupeřily, proběhlo vše v přátelské atmosféře. Za obětavost, výdrž a zlepšení herních dovedností byli všichni „ sladce“ odměněni a v červnu nás čeká vyvrcholení miniházenkářské sezóny s bojem o medaile. Přejeme našim malým sportovcům hodně sportovního štěstí.

Miniházená v Julcu, únor 2024 Miniházená v Julcu, únor 2024 Miniházená v Julcu, únor 2024

Mgr. Renata Miková, Mgr. Iva Doležalová