Bruslení – akce partnerských tříd

Poslední předprázdninový den se sešly partnerské třídy 1. D a 9. A, aby prožily další společné chvilky, tentokrát na ledě v místním Salesku. Mezi mladšími dětmi byla spousta začátečníků, kteří na bruslích nikdy nestáli. Odvahu a odhodlání však měli neuvěřitelnou. Díky podpoře starších kamarádů, kteří pomohli zavazovat brusle a na ledě se prvňáčků ujali, vozili je a dohlíželi nejen na první bruslařské krůčky, se akce velmi vydařila. Spokojenost a úsměv na tvářích všech zúčastněných byla největší odměnou pro nás dospělé. Náladu nezkazila ani mlha, která ne a ne se rozplynout. Mladší odcházeli s tím, že se již těší na příště, na deváťáky čekalo překvapení v nedaleké cukrárně.

Bruslení – akce partnerských tříd, únor 2024

Mgr. Marcela Šimecká