Žákovské zastupitelstvo

Začátkem listopadu  byla delegace pěti zástupců našeho parlamentu vyslána na radnici, kde jsme společně s ‚parlamenťáky‘ z dalších tří líšeňských základních škol diskutovali o několika akcích pro Líšeň. Každá ze zapojených škol představila tři nápady, které by byly pro naši městskou část přínosem.  Během setkání jsme měli příležitost seznámit se s prezentacemi nápadů ostatních škol. Ze všech prezentovaných akcí  jsme společně vybrali čtyři, z nichž si každá škola zvolila jednu, jejíž realizaci musí do příštího setkání rozpracovat. Naše škola si vybrala olympijský den, který by do Líšně přinesl podporu zdravého životního stylu a pozitivní vnímání sportu.

Žákovské zastupitelstvo, listopad 2023 Žákovské zastupitelstvo, listopad 2023

Mgr. Petra Klímová