Návštěva Tesca v centru Brna

V polovině prosince se členové našeho školního parlamentu Masařky zúčastnili prohlídky obchodního domu Tesco u Vaňkovky, který má být na jaře příštího roku zbourán. Tuto jedinečnou příležitost nám poskytla maminka jedné z našich ‚parlamenťaček‘. Díky ní jsme se podívali do prostor, kam se běžně veřejnost nedostane. Svezli jsme se nákladním výtahem a užili si výhled na Brno ze střechy obchodního domu. Měli jsme také možnost prohlédnout si grafický návrh toho, co jednou místo zbouraného Tesca v centru Brna bude stát.

Navíc jsme tuto návštěvu spojili s akcí nazvanou ‚Parlament pro parlament‘. Celý den jsme si velmi užili.

Návštěva Tesca v centru Brna, prosinec 2023 Návštěva Tesca v centru Brna, prosinec 2023 Návštěva Tesca v centru Brna, prosinec 2023 Návštěva Tesca v centru Brna, prosinec 2023 Návštěva Tesca v centru Brna, prosinec 2023 Návštěva Tesca v centru Brna, prosinec 2023 Návštěva Tesca v centru Brna, prosinec 2023

J. Kraus, I. Stojanovová, K. Hégrová, M. Hejčík (členové školního parlamentu Masařky)