Školní kolo šplhu na 1. stupni

Během prvního pololetí děti v rámci hodin Tv trénovaly šplh na tyči. Ti nejrychlejší z 3. - 5. tříd se sešli v pátek 12. ledna a zasoutěžili si mezi sebou o „ místa na bedně“. Nejpočetnější zastoupení měl čtvrtý ročník, nejvyrovnanější výkony předváděly děti 5. ročníku a celkově se do školního kola probojovalo více děvčat než chlapců. Nicméně všichni ukázali, jak jsou šikovní a nevzdávají se. Ve třetím ročníku se vítězi stali E. Olšarová a V. Viščor před K. Velanovou, D. Novákem, Z. Velanovou a M. Ševečkem. Ve čtvrtém ročníku na nejvyšším stupínku stáli K. Opálková a D. Turek před A. Horákovou, M. Antovskim, B. Krupičkovou a A. Bednářem. Pátý ročník ovládli B. Pavlíková a S. Almášy před L. Boldišovou, R. Ivanovem, J. Novákovou a Š. Czudkem. Absolutně nejrychlejším časem se blýskla B. Pavlíková. Vítězové kategorií budou školu reprezentovat na obvodním kole, které proběhne v březnu. Všem gratulujeme k předvedeným výkonům a přejeme další sportovní úspěchy.

Školní kolo šplhu na 1. stupni, leden 2024

Mgr. Renata Miková