Partnerské třídy

Nepravidelným oživením výuky bývá setkání partnerských tříd. Třídy 3. C a 9. D už se znají skoro tři roky a na společně strávený čas se vždy těší. V tomto školním roce jsme se zatím sešli třikrát. Nejprve jsme si zpestřili podzimní den hraním „Člověče, nezlob se“, u kterého museli hlavně deváťáci krotit svoje emoce. Tradičně jsme se také navštívili v poslední předvánoční den. Třeťáci měli pěkně vyzdobenou třídu a připravené cukroví. Děti v namíchaných týmech soutěžily ve „vánočně-pohádkovém kvízu“ a pak jsme společně zhlédli vánoční animák. Návrat do školy po vánočních prázdninách jsme si zpříjemnili bruslením u Saleska. Deváťáci pomohli mladším kamarádům s obouváním a pak už společně vyrazili na led. Počasí nám přálo a všichni si bruslení užili. Těšíme se na další setkání na Den Země.

Partnerské třídy, leden 2024 Partnerské třídy, leden 2024 Partnerské třídy, leden 2024 Partnerské třídy, leden 2024 Partnerské třídy, leden 2024 Partnerské třídy, leden 2024 Partnerské třídy, leden 2024 Partnerské třídy, leden 2024 Partnerské třídy, leden 2024 Partnerské třídy, leden 2024 Partnerské třídy, leden 2024 Partnerské třídy, leden 2024 Partnerské třídy, leden 2024

Mgr. Denisa Dosoudilová, Mgr. Iva Doležalová