Předvánoční vycházka partnerských tříd 2. A a 2 . C

Období adventu by mělo být nejen časem horečných příprav na Vánoce, ale také obdobím štědrosti a dobrých skutků.

Partnerské třídy 2. A a 2. C se rozhodly pro předvánoční vycházku do lesa za zvířátky s tím, že jim tam vezmou i něco dobrého na přilepšení.

V pátek před Vánoci všechny překvapila celkem hustá chumelenice a velký vítr, ale nakonec se žáci s paní učitelkami do lesa vypravili. Našli vhodné místo, kde mohli nechat dobroty (jablka a mrkve) pro zvířátka a pověsili zde i doma vyrobené krmítko pro ptáčky. Potom pokračovali ve vycházce ke koním ve Staré Líšni. U koní si děti daly zaslouženou svačinu a vypravily se zpět do školy.

Druhákům se výprava moc líbila a byli moc zvědaví, jak zvířátkům budou jablka s mrkví chutnat. To budou muset zjistit na nějaké další společné vycházce.

Předvánoční vycházka partnerských tříd 2. A a 2 . C, prosinec 2023 Předvánoční vycházka partnerských tříd 2. A a 2 . C, prosinec 2023 Předvánoční vycházka partnerských tříd 2. A a 2 . C, prosinec 2023 Předvánoční vycházka partnerských tříd 2. A a 2 . C, prosinec 2023

Mgr. Veronika Plíšková, Mgr. Věra Mášková