Buď svou hvězdou

Začátkem prosince do naši školy zavítali známí influenceři s programem Buď svou hvězdou. Konkrétně se jednalo o Honzu Kokyho a Tomáše Běhounka - Tomiho.

Cílem akce bylo přiblížit mladým lidem širokou škálu aktivit spojených se seberozvojem a motivací. Zvláštní pozornost byla věnována problematice bezpečnosti v online prostředí, zejména na sociálních sítích a ve virtuálním světě, který pro mnohé z nich představuje nedílnou součást jejich každodenního života. Tento inovativní program se neomezil pouze na prezentaci a přednášku, ale přivedl do školy zážitky a osobní zkušenosti influencerů. Síla programu spočívala v jeho interaktivitě. Studenti měli možnost setkat se se známými osobnostmi a ptát se jich na jejich životní příběh. Kromě toho si mohli vyzkoušet, co obnáší život takového inflencera. Kdo chtěl, mohl se podílet na tvorbě profesionálního obsahu na sociálních sítích. Závěrečným bodem byla autogramiáda.

Mgr. Vojtěch Jelínek