Školní liga miniházené

V pondělí 11. 12. 2023 se žáci naší školy, již podruhé, zúčastnili krajské ligy v miniházené. Turnaj přihlášených škol probíhal v hale Sokola Juliánov ve dvou kategoriích - 2. + 3. ročníky a 4. + 5. ročníky. Naše škola vyslala čtyři týmy chlapců a děvčat, které ukázaly, co všechno se již naučily v hodinách tělesné výchovy, bojovaly ze všech sil a porážely ostatní týmy, někdy i o 15 branek. Celé dopoledne se neslo v dobré náladě, povzbuzování a radosti z úžasných výsledků, za které byli malí sportovci odměněni. Děkujeme všem za výbornou reprezentaci školy a těšíme se na další turnaj.

Školní liga miniházené, prosinec 2023 Školní liga miniházené, prosinec 2023 Školní liga miniházené, prosinec 2023 Školní liga miniházené, prosinec 2023 Školní liga miniházené, prosinec 2023 Školní liga miniházené, prosinec 2023

Mgr. Iva Doležalová, Mgr. Renata Miková