Mikulášská návštěva na ZŠ Masarova

Úterý 5. 12. na Základní škole Masarova bylo plné očekávání, smíchu a sladkostí, protože Mikuláš, čerti a andělé přišli navštívit školu a potěšit žáky. Čerti a andělé, kteří zastávali roli tajemných pomocníků Mikuláše, byli žáci 9. ročníků, kteří se do role přestrojili a nadchli své mladší spolužáky. První a druhá hodina patřila prvnímu stupni. Čerti a andělé rozdávali sladkosti s úsměvem na tváři. Po návštěvě prvního stupně zamířila veselá partička do mateřské školy Synkova, kde malé ratolesti nadšeně přivítaly Mikuláše a jeho družinu. Andělé rozdávali dárky a čerti se s malými dětmi nechali vyfotit. Ve druhé části dopoledne se Mikuláš a jeho společníci přesunuli na druhý stupeň ZŠ Masarova, kde pokračovali v rozdávání radosti a sladkostí. Učitelé i žáci byli nadšeni atmosférou, kterou tato tradice do školy přinesla. Celé dopoledne bylo plné smíchu, radosti a štědrosti, a bylo jasné, že Mikuláš a jeho družina opět splnili svou misi - rozdávat radost a štěstí všem dětem ZŠ Masarova. Tato tradice nejenže posiluje společenství ve škole, ale také vytváří nezapomenutelné vzpomínky pro všechny zúčastněné.

Mikulášská návštěva na ZŠ Masarova, prosinec 2023 Mikulášská návštěva na ZŠ Masarova, prosinec 2023 Mikulášská návštěva na ZŠ Masarova, prosinec 2023 Mikulášská návštěva na ZŠ Masarova, prosinec 2023 Mikulášská návštěva na ZŠ Masarova, prosinec 2023

Mgr. Ondřej Nakládal