Jarmark

Do naší akce jarmark se letos zapojilo rekordních 29 tříd.

Ještě před jarmarkem se dlouho vyrábělo a chystalo ve třídách i družinách. Stánky byly opravdu po celé škole. Prodávalo se na nich různé jídlo, pití a vánoční dekorace. Každá třída měla na svém stánku lísteček, kde měla napsáno, na co peníze z prodeje použije. Prodávalo se necelé dvě hodiny, a potom se šlo před školu, kde jsme si zazpívali koledy a už se začalo počítat od deseti dolů. Přesně na jedna se rozsvítil náš krásný strom před školou.

Jarmark, prosinec 2023 Jarmark, prosinec 2023 Jarmark, prosinec 2023 Jarmark, prosinec 2023 Jarmark, prosinec 2023 Jarmark, prosinec 2023 Jarmark, prosinec 2023

Nikola Slavíčková 3. A a Eliška Vašínková 4. D