Malí fotbalisté a florbalisté v akci

V polovině listopadu se nejdříve fotbalisté ze 4. tříd: V. Fatrdla, Š. Rozsypal, D. Turek, O. Oplt, A. Rexhaj, J. Tonar, M. Hanuš a M. Kapun vydali na Starez school cup - prestižní turnaj brněnských i mimobrněnských škol. Konkurence byla velmi silná, ale kluci v nové sestavě bojovali a nakonec z toho bylo pěkné 5. místo. Následující týden čekaly tým páťáků ve složení: D. Kula, S. Almášy, F. Škrdlík, Š. Zemánek, Š. Czudek, D. Holec a D. Suchý hned 2 florbalové turnaje za sebou. Kluci potvrdili svou sehranost a dobrou formu z loňského roku a z turnaje AŠSK (Asociace školních sportovních klubů) přivezli parádní 2. místo a krásný stříbrný pohár. Všem moc gratulujeme k předvedeným výkonům a děkujeme za reprezentaci školy.

Malí fotbalisté a florbalisté v akci, listopad 2023 Malí fotbalisté a florbalisté v akci, listopad 2023

Mgr. Renata Miková