Environmentální výchova: Co sežral žralok: Oceány plné plastů.

V rámci environmentální výchovy ve třídě 2.A a naší celoroční hry „Co sežral žralok“ jsme si vyrobili chobotnici. Tato chobotnice však není ledajaká. Je vyrobená z plastového odpadu, který si děti přinesly z domu. A proč zrovna z plastového odpadu? V rámci naší celoroční hry se postupně seznamujeme s tématem znečištění životního prostředí. Děti si ve skupinkách zjistily, s jakými problémy se naše planeta potýká. Vyhledaly spoustu zajímavých informací. Naše plastová chobotnice má upozornit na znečištěné oceány a moře. I když se dětem chobotnice povedla, shodli jsme se na tom, že nechceme, aby jednou takto příroda kolem nás vypadala.

Environmentální výchova - Co sežral žralok: Oceány plné plastů., listopad 2023

Za 2.A Ing.Andrea Lechnerová