Informace ke stávce

Vážení rodiče,

většina pedagogických a nepedagogických pracovníků naší školy se rozhodla připojit ke stávce vyhlášené na pondělí 27. 11. 2023. V příloze najdete dopis stávkového výboru, ve kterém jsou vysvětleny důvody ke stávce. V příloze také naleznete stanovisko Asociace ředitelů základních škol.

V době konání stávky bude škola uzavřena. Školní jídelna na tento den všem stravujícím se dětem hromadně odhlásí svačiny a obědy.

Uvědomujeme si, že vzniklá situace je pro Vás nepříjemná, proto jsme se rozhodli nabídnout vstřícnou pomoc rodičům žáků 1. - 3. ročníku, kteří se dostanou do neřešitelné situace. Vzhledem k tomu, že se stávky nezúčastní někteří učitelé a asistenti z 2. stupně, můžeme Vám nabídnout hlídání Vašich dětí od 8 do 14 hodin. V případě zájmu prosím obratem (nejpozději do čtvrtka 23. 11. 2023) napište ZŘ 2. st. - Alexandře Zálešákové.

Centrum volného času v odpoledních hodinách bude částečně omezeno. Uskuteční se pouze kroužky:

Vzhledem k zavřené škole si vedoucí kroužků převezmou děti ve vestibulu školy.

Mgr. Ivo Zálešák, Mgr. Ivana Jelínková a Mgr. Alexandra Zálešáková