Beseda se spisovatelkou Petrou Martiškovou

Petra Martišková je autorkou knih pro děti i dospívající. V pondělí 13. 11. byli žáci 4. A pozváni do knihovny v Líšni na setkání s touto spisovatelkou. Připravila si pro ně zajímavý a pestrý program. Po představení knih jsme si poslechli autorské čtení. Následovalo záhadné a tajuplné vyprávění o začarovaném hradu, který figuruje v nejnovější knize Třída špiónů. Podle obrázků nás autorka provedla dějem až do nejnapínavějšího okamžiku. Začarovaný hrad v příběhu obývá zakletý rytíř. Pro děti byla připravena únikovka, ve které mohly osvobodit duši rytíře. Jak kniha dopadne? To se může dozvědět každý, kdo si knihu přečte.

Beseda se spisovatelkou Petrou Martiškovou, listopad 2023 Beseda se spisovatelkou Petrou Martiškovou, listopad 2023 Beseda se spisovatelkou Petrou Martiškovou, listopad 2023 Beseda se spisovatelkou Petrou Martiškovou, listopad 2023 Beseda se spisovatelkou Petrou Martiškovou, listopad 2023 Beseda se spisovatelkou Petrou Martiškovou, listopad 2023 Beseda se spisovatelkou Petrou Martiškovou, listopad 2023

Mgr. Kateřina Krbková Trnková