Fotografování pracovníků školy

Dlouho jsme v parlamentu zvažovali, jak aktualizovat portréty našich školních pracovníků na webových stránkách. Tento nápad jsme probrali na vedení školy a poté konečně přišla naše chvíle. S pečlivostí jsme vybrali krásné místo na focení a naplánovali termíny. Mezi fotografkou, což jsem byla já, a ostatními „Masařkami”, které pomáhaly, fungovala skvělá spolupráce. “Masařky” dovedly zájemce na příslušné místo a postaraly se o optimální nasvícení školních pracovníků. Za každý úspěšný snímek od nás učitelé dostali malou odměnu pro lepší den. Jsme moc rádi, že přišlo 22 zaměstnanců školy, kteří tak obnovili svůj úsměv na našich školních webových stránkách.

Fotografování pracovníků školy, listopad 2023

Natálie Findeisová (členka školního parlamentu Masařky)