Halloweenské setkání

Partnerské třídy 4.C a 6.A se sešly opožděně na setkání k Halloweenu. Šesťáci si pro čtvrťáky přichystali stezku odvahy ve školních dílnách. Bylo tam tajemné šero, ve kterém jen zlehka mihotaly hřbitovní svíčky. Úkolem bylo najít lahvičku se slizem a přenést ji až do třetí místnosti. Po cestě potkávali různé příšernosti. Naštěstí čtvrťáci byli stateční a sliz všichni získali a moc si to užili. Všem svítily oči nadšením. Zároveň jsme zjistili, že naše představy bývají děsivější než skutečnost. Každopádně šesťáci si dali s přípravou práci, mělo to skvělou atmosféru!

Čtvrťáci si za odměnu pro šesťáky dopředu připravili dobroty na společnou hostinu např. jako pavučiny z tyčinek a čokolády, mumie z preclíčků a bílé čokolády, pavouky z plněných sušenek a tyčinek. Také upekli prsty, které dozdobili „krvavou“ marmeládou a mandlovými nehty.

Halloweenské setkání, listopad 2023

Mgr. Lenka Snášelová