Soutěž Pěšky do školy 2023

Projekt seznamuje žáky, rodiče a pedagogy s výhodami pěší dopravy a formou osobního prožitku jim ukazuje, jak mohou jednoduše prospět svému zdraví. Všichni jsme se narodili jako chodci a pohybovat se pěšky je naše přirozenost. V letošním roce se do soutěže Pěšky do školy 2023 zapojilo 3 992 tříd z 439 základních, středních a mateřských škol, což bylo přes 100 000 chodců. Z naší školy se do této celostátní výzvy zapojilo 16 tříd a oddělení školní družiny Kapříci. Jaké bylo překvapení, že naše třída 1.C se umístila na 1. místě v kategorii I. stupně všech zúčastněných základních škol a zároveň na 1. místě v krajském přeboru. Prvňáčci přebírali s nadšením ceny, které jim osobně přijely předat organizátorky akce. Děkujeme tímto všem organizátorům a sponzorům – za akční trička, dalekohled, zdravé svačinky z DM České Budějovice, za sportovní vybavení od firmy Lidl Česká republika a voucher pro celou třídu ze zábavního parku V RUN OFF Park Vranov nad Dyjí.

Soutěž Pěšky do školy 2023, listopad 2023 Soutěž Pěšky do školy 2023, listopad 2023 Soutěž Pěšky do školy 2023, listopad 2023 Soutěž Pěšky do školy 2023, listopad 2023 Soutěž Pěšky do školy 2023, listopad 2023

Mgr. Jana Damborská