Biodiverzita v Líšni

V průběhu října děti ze 4. A pracovaly na projektové práci o stavbě, významu a využití rostlin. Projekt je provedl tématy, která děti zpracovávaly ve skupinách i individuálně. Vytvářely otázky a hledaly na ně odpovědi v knihách, na internetu i v učebnici. Praktická výuka v přírodě dětem umožnila pochopit důležitost biodiverzity a udržitelnosti při výsadbě a následné péči o zeleň na sídlišti. V průběhu projektu pracovaly na výtvarném ztvárnění podzimu pomocí přírodnin. Na závěr projektu děti sbíraly fotografie a v aplikaci z nich vytvářely prezentace, které mapovaly krásu a různorodost podzimní přírody v Líšni. Při projektu propojovaly své vědomosti s novými informacemi, pracovaly s tablety, knihami i vlastními telefony.

Videa na Google Drive

Biodiverzita v Líšni, říjen 2023 Biodiverzita v Líšni, říjen 2023 Biodiverzita v Líšni, říjen 2023 Biodiverzita v Líšni, říjen 2023

Kateřina Krbková Trnková