Úspěšný start malých fotbalistů do nového školního roku

První sportovní soutěží nového školního roku byl futsalový turnaj SBOŠ. V úterý 26. září vyrazil tým 1. stupně ve složení: Daniel Kula, Štěpán Czudek, Sebastián Almášy, Theodor Busta, Arnes Rexhaj a Dominik Turek na hřiště ZŠ Svážná. Porazil všechny soupeře ve skupině a ve svém vítězném tažení pokračoval ve čtvrtfinále, semifinále a nakonec i ve finále. Do školy se kluci vrátili s nádherným pohárem pro nejlepší tým a navíc s cenou pro nejlepšího střelce turnaje, kterým se stal Štěpán Czudek. Všem moc gratulujeme k parádním výkonům, děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme hodně sportovního štěstí do dalších soutěží a turnajů.

Úspěšný start malých fotbalistů do nového školního roku, září 2023 Úspěšný start malých fotbalistů do nového školního roku, září 2023

Mgr. Renata Miková