Den bez aktovek

Školní parlament uspořádal začátkem června akci s názvem "Den bez aktovek", která se zároveň stala soutěží o nejoriginálnější nápad. Žáci měli za úkol, aby místo aktovky přinesli do školy alternativní předměty, které by mohly nahradit jejich běžné aktovky či batohy. Byli jsme překvapeni, jakou dávku kreativity naši žáci projevili. Mezi nejrůznějšími věcmi, které nahradily jejich aktovky, jsme mohli vidět například kočárky, auta s korbou, povlečení na postel, pneumatiku, síťku na ryby, boby, popelnice, hrnce, grily, sušáky na prádlo či bedny na nářadí. Seznam byl skutečně nekonečný. Vybrat ty nejoriginálnější nápady nebylo vůbec jednoduché. Nicméně jsme v hlasování nakonec rozhodli a na prvním stupni ocenili nejlepší náhradu houpačku, zatímco na druhém stupni jsme vybrali army vestu. Vymyslet zábavné a atraktivní akce pro první i druhý stupeň není jednoduchý úkol. U akce “Den bez aktovek” se nám to však podařilo a byli jsme z celé akce nadšeni.

Den bez aktovek, červen 2023 Den bez aktovek, červen 2023 Den bez aktovek, červen 2023 Den bez aktovek, červen 2023 Den bez aktovek, červen 2023 Den bez aktovek, červen 2023 Den bez aktovek, červen 2023 Den bez aktovek, červen 2023 Den bez aktovek, červen 2023 Den bez aktovek, červen 2023 Den bez aktovek, červen 2023 Den bez aktovek, červen 2023 Den bez aktovek, červen 2023 Den bez aktovek, červen 2023

Klímek Dominik Aleš, Hana Pollaková