Úspěchy malých sportovců

Hned se zlepšujícím se počasím se děti z 1. stupně zúčastnily dvou sportovních turnajů. Nejdříve již sehraný tým: Bruno Jagoš, Jindřich Přerovský, Dan Šťovíček, Denis Holec, David  Suchý, Viktor Krovický, Štěpán Czudek a Lukáš Kornhäuser bojoval o medaile na florbalovém turnaji SBOŠ. Kluci bojovali jako lvi a vypadli až v semifinále, po nájezdech. Hned druhý den vyrážela skupina malých fotbalistů ve složení: Sebastián Almášy, Daniel Kula, Mikuláš Růžička, Daniel Müller, Kristýna Olexová, Ondřej Rašovský, Lukáš Říha, Daniel Bohrn a Dominik Turek na prestižní turnaj McDonald cup. Počasí fotbalu moc nepřálo, ale našim sportovcům to vadilo ze všech nejméně a podařilo se jim všechny soupeře porazit. Do školy přivezli zlaté medaile a postup do krajského kola !

Všem moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších sportovních úspěchů.

Úspěchy malých sportovců, duben 2023 Úspěchy malých sportovců, duben 2023 Úspěchy malých sportovců, duben 2023 Úspěchy malých sportovců, duben 2023

Mgr. Renata Miková