Společenský večer ZŠ Masarova

Koncem března v líšeňském Dělňáku již tradičně proběhl školní ples – tentokrát světýlkový. V průběhu večera parket zaplnili žáci 9. ročníku s polonézou, na kterou se pečlivě připravovali celý rok. Tanec se povedl – přeplněný sál, úsměvy rodičů i učitelů a velký potlesk to vše potvrdily! Deváťáci poté vyzvali své rodiče k tanci. Večerem nás provázela kapela PartyLeaders a nechyběla ani tombola s hodnotnými cenami. O půlnoci na všechny čekalo překvapení – dobrodružná cesta na Mars plná překážek a svůdných planet. Kosmonaut Ivo Zálešák přes mnohé nástrahy však úspěšně na Marsu přistál a ponechal zde vlajku s logem naší školy. Celý večer byl velmi příjemný a pro deváťáky nezapomenutelným krokem do společnosti.

Společenský večer ZŠ Masarova, březen 2023 Společenský večer ZŠ Masarova, březen 2023 Společenský večer ZŠ Masarova, březen 2023 Společenský večer ZŠ Masarova, březen 2023

Filip Boháček, žák 9. ročníku