Představení projektové a badatelské práce

Druhý týden v lednu přijali rodiče žáků 5. C pozvání na prezentaci projektové a badatelské výuky. Rodiče se mohli u jednotlivých stanovišť seznámit s tématy a projekty, jejichž prezentaci si děti připravily. U každého stanoviště se dozvěděli zajímavosti, mohli si řadu věcí vyzkoušet, ověřit si vědomosti při testu nebo kontrolních otázkách. Nechyběla prezentace knih, sportovní aktivity nebo rukodělné činnosti. Rodiče si v příjemné a tvůrčí atmosféře mohli udělat obrázek o tom, jaká témata v projektových a badatelských hodinách otevíráme a jak skvěle dokáží děti svoji práci prezentovat.

Představení projektové a badatelské práce, leden 2023 Představení projektové a badatelské práce, leden 2023 Představení projektové a badatelské práce, leden 2023 Představení projektové a badatelské práce, leden 2023 Představení projektové a badatelské práce, leden 2023 Představení projektové a badatelské práce, leden 2023

Mgr. Kateřina Krbková Trnková