Dva roky prázdnin

Jak vypadají dva roky prázdnin skupiny dospívajících chlapců? Prázdniny, které nikdo nečekal a o které nikdo nežádal? O tento divadelní zážitek byly obohaceni žáci 3. C a 3. D v divadle Polárka. Všichni jsme shlédli úžasné výkony herců, kteří dětem přiblížili, jaké to je, když zůstanou daleko od svých blízkých, bezpečí a komfortu na neznámém ostrově. A to ještě chlapci netušili, že jejich ostrov nebyl tak pustý, jak se zdálo. Odkázáni sami na sebe měli jedinečnou možnost – dospět. Po ukončení představení žáci využili tématického worshopu, dílny, ve které se zabývali převážně reflexí a snažili se skrze zážitky a hry prohlubovat výše uvedené téma. Byla to legrace, ale i poučení. Odcházeli jsme z divadla Polárka nadšení.

Dva roky prázdnin, leden 2023 Dva roky prázdnin, leden 2023 Dva roky prázdnin, leden 2023

Mgr. Damborská Jana