Výstava Malý princ v Moravském zemském muzeu

Asi jsme si nemohli vybrat lepší prosincový den k návštěvě centra Brna, než ten se sněhovou kalamitou. Už sama cesta byla napínavá, abychom stihli vše, co jsme si naplánovali. Bohužel nám komplikace v dopravě zkrátily rozchod na Zelném trhu na polovinu, ale výukový program ke dvěma výstavám s tématem Malého prince jsme stihli s přehledem. První polovina programu se odehrávala v prvním patře, kde vystavovala svá skleněná dílka sklářka Alice Dostálová. Na druhou polovinu jsme se přesunuli do přízemí, kde nás čekalo snové podání Elišky Podzimkové. Tato výstava měla úžasnou atmosféru a jako bonus se koláže daly přes aplikaci rozpohybovat.

Výstava Malý princ v Moravském zemském muzeu, prosine 2022 Výstava Malý princ v Moravském zemském muzeu, prosine 2022

Mgr. Lenka Snášelová