Adaptační pobyt 6. tříd

Na přelomu září a října vyjíždíme pravidelně na adapťák – výlet s šestými třídami, na kterém mají děti šanci seznámit se s novým třídním učitelem jinak než jen v lavicích při učení. A třídní učitel pozná lépe svou novou třídu. Náplní adaptačního pobytu je také pozitivní posílení třídního klimatu, trénování třídních domluv a spolupráce. Povídáme si o některých tématech z oblasti prevence či zvládání přestupu na druhý stupeň. A v neposlední řadě jde o společné zážitky, legraci a pohodově strávený společný čas.

Také tento rok čekala tři šesté třídy zmíněná akce. Vyjeli jsme společně na středisko Vyhlídka u Blanska, kde nás čekal popsaný program. Věříme, že pro všechny, kteří se mohli zúčastnit, to bylo prima zahájení druhostupňové etapy.

Adaptační pobyt 6. tříd, říjen 2022 Adaptační pobyt 6. tříd, říjen 2022 Adaptační pobyt 6. tříd, říjen 2022 Adaptační pobyt 6. tříd, říjen 2022

Za ŠPP Mgr. M. Hájková