Předávání Masaříků

Jak již bývá na naší škole tradicí, je předávání vysvědčení na prvním stupni spojené se slavnostním předáváním „Masaříků“. Titul „Masařík“ děti mohou získat například za nejlepšího čtenáře, pěkné chování, vynikající prospěch, sportovní výkony, velké pokroky v učení, za pomoc spolužákům a za mnohé další.

I přes letošní opatření ale děti o toto vyhlášení nepřišly. Slavnostní předávání ocenění neproběhlo v tělocvičně, jak jsme si už na naší škole zvykli, ale pan ředitel a paní zástupkyně obešli všechny třídy 1.stupně osobně. Z každé třídy si vybraní žáci vyslechli ocenění za něco výjimečného, v čem v daném pololetí vynikli a získali “Masaříka” a drobný dárek. Všem vyhlášeným žákům gratulujeme.

Předávání Masaříků, únor 2022 Předávání Masaříků, únor 2022 Předávání Masaříků, únor 2022 Předávání Masaříků, únor 2022 Předávání Masaříků, únor 2022 Předávání Masaříků, únor 2022 Předávání Masaříků, únor 2022 Předávání Masaříků, únor 2022 Předávání Masaříků, únor 2022 Předávání Masaříků, únor 2022

Mgr. Jana Ullmannová, Mgr. Iva Doležalová