Soutěž ve šplhu

Během prvního čtvrtletí děti v rámci hodin Tv trénovaly šplh na tyči a ti nejlepší z 2. – 5. tříd se sešli v pátek 10. prosince, aby si společně zasoutěžili. Nejpočetnější zastoupení měl čtvrtý ročník a probíhaly zde i nejdramatičtější okamžiky celého závodu. Nicméně všechny děti ukázaly, jak jsou šikovné a nevzdávají se. Bohužel, vzhledem k epidemiologické situaci se neuskuteční okresní ani krajská kola této soutěže a tak naši nejlepší nemohou poměřit síly s dětmi z jiných škol.

Vítězi v jednotlivých ročnících se stali: 2. ročník Barbora Krupičková a David Zbořil, 3. ročník Anna Bauerová a Štěpán Czudek, 4. ročník Vanda Opluštilová a Dan Šťovíček, 5. ročník Johana Taufarová a Oleksandr Balakin. Všem gratulujeme k předvedeným výkonům a jsme rádi, že aspoň v rámci školy můžeme takto sportovat.

Soutěž ve šplhu, prosinec 2021 Soutěž ve šplhu, prosinec 2021 Soutěž ve šplhu, prosinec 2021 Soutěž ve šplhu, prosinec 2021

Mgr. Renata Miková