1. zasedání školního parlamentu

V pondělí 14. 9. 2020 proběhlo první zasedání školního parlamentu v novém školním roce.

Již v sedm hodin jsme se sešli na školním dvoře, kde jsme si řekli pravidla, která budeme dodržovat a další důležité věci. Jakmile jsme vše vyřešili, rozdělili jsme se do skupinek a začali hledat ukryté dopisy. Byla to docela zábava. V dopise byl napsaný recept na palačinky! Potom jsme ve skupinkách udělali těsto dle návodu a palačinky usmažili. Mohli jsme si je namazat marmeládou, čokoládou nebo i šlehačkou. A pak jsme je snědli! Byly strašně dobrý. Mňam! Když jsme vše uklidili a umyli, rozešli jsme se do tříd. Po návratu do třídy nám hned naši spolužáci říkali, že vůně palačinek byla cítit po celé škole.

Zasedání školního parlamentu se koná každé pondělí od 7:00 hodin. Kdokoliv se může přijít na naše zasedání podívat a aktivně se do našich aktivit zapojit. Pokud budete mít zájem se našeho zasedání zúčastnit, domluvte se se svým zástupcem ze třídy nebo s koordinátory. Koordinátoři našeho školního parlamentu jsou Hana Pollaková, Jana Ullmannová, Kateřina Aulehlová a pan učitel Juraj Švec. Na všechny se moc těšíme.

1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020 1. zasedání školního parlamentu, září 2020

Izabella Busta 3.B, Liliana Ullmannová 9.A, členky školního parlamentu Masařky