Centrum volného času

Centrum volného času nabízí různé kroužky, které vedou pracovníci školy nebo externí pracovníci a které probíhají v odpoledních hodinách v prostorách školy. Nabídka je velmi široká. Kroužky se otevírají podle zájmu dětí. .

Mezi externí vedoucí kroužků se mohou zapojit i rodiče našich žáků nebo přátelé školy. Vítáme nápady na kroužky, které u nás na škole zatím nenabízíme a o které by byl zájem ze strany žáků. Kroužky, které jsou již na naší škole zavedené, přednostně vedou stálí zaměstnanci školy.

Nabídka kroužků na daný školní rok bývá upřesněna během měsíce září. Kroužky začínají v týdnu od 1. října (sraz u skříněk v šatnách) a končí obvykle v polovině června.

Aktuální nabídka kroužků je vyvěšena na webových stránkách školy a je také rozeslána všem žákům a rodičům přes Edookit.

Přihláška do Centra volného času je vyvěšena na webových stránkách školy, rozeslána přes Edookit nebo ji děti dostanou v papírové podobě. Rodiče si přihlášku vytisknou a vyplní. Žáci 1. – 5. tříd odevzdají přihlášku třídní učitelce/ třídnímu učiteli. Žáci 6. – 9. tříd vhodí přihlášku do krabice u jídelny nebo ji mohou poslat přes Edookit.

V kroužcích omezených kapacitou učebny nebo učebních pomůcek mají přednost starší žáci.

V případě dotazů kontaktujte vedoucí CVČ Mgr. Veroniku Plíškovou.

Kontakt: veronika.pliskova@zsmasarova.cz, tel: 733 687 255

Výměnný pobyt ve Španělsku