Jihomoravská konference školních parlamentů

V listopadu jsme se s naším parlamentem zúčastnili Jihomoravské konference školních parlamentů na SŠP Jílová. Na této akci jsme byli rozděleni do různých workshopů. V každém workshopu se probíralo jiné téma. Tématem na workshopu bylo „jak by měl vypadat ideální člen parlamentu“. Po společné práci ve skupinkách jednotlivé skupinky představily před všemi svoji ideální představu „parlamenťáka“. Na konferenci probíhala také soutěž, kde byly představeny akce školních parlamentů. Většina akcí však náš parlament již uspořádal. Ale přeci jen nás nějaké akce zaujali, a to snídaně s panem ředitelem a ovoce do škol pro charitu. Tyto akci bychom rádi u nás uspořádali.

Jihomoravská konference školních parlamentů, listopad 2019

Eliška Nechutová, členka školního parlamentu